• Práce
  • manipulační dělnice

Práce manipulační dělnice

Nalezeno 3 pracovní místa
Seřazeno podle:

Manipulační dělnice/dělník

Trenkwalder Česká Republika
Ostrava

Pro našeho klieta, malou společnost hledáme šikovného a zodpovědného člověka na navěšování a svěšování malých dílů. Jste li ochotná/ý pracovat ve tří směnném režimu, pak se nám ozvěte. Manipulační dělnice/dělník Naše nabídka: - hodinová sazba 120 Kč/hod - příplatek za prostředí 11Kč/hod - příplatky dle ZP - prémie až 3000 Kč měsíčně - stravenkový paušál 75,60 Kč/směna Váš profil: - čistý...

Zobrazit plat & Více informací
před 39 minutami

Trenkwalder a.s.
Ostrava

O nás Pro našeho klieta, malou společnost hledáme šikovného a zodpovědného člověka na navěšování a svěšování malých dílů. Jste li ochotná/ý pracovat ve tří směnném režimu, pak se nám ozvěte. Náplň práce: - navěšování a svěšování malých dílů - dohled nad povrchovou úpravou dílů - vedení evidence lakovaných dílů Co od Vás očekáváme: - čistý trestný rejstřík - ochota pracovat na směny (R-O-N) -...

před 5 dny

Výrobní Dělník/Dělnice

BIOPOL paints s.r.o.
Okřínek

Náplň práce: - Manipulace se surovinami a výrobky - Kompletace zakázek - Polepování a značení výrobků - Obsluha manipulační techniky a později i výrobních strojů. - Pracovní doba pondělí – pátek 6:30 – 15:00 - Nabízíme zajímavou práci v jednosměnném provozu Požadujeme: - Soběstačnost - Vyučen v technickém řemeslném oboru: vítáno - Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového...

včera
Algoritmus Jobsora vybírá volná pracovní místa na základě parametrů, které nastavíte: pozice, umístění, úroveň platu, typ volného místa atd.
Čím více parametrů zadáte, tím přesněji vám algoritmus vybere volná místa.
Doporučujeme zadat tato minimální upřesnění vyhledávání:
• Pracovní pozice nebo název společnosti