• Práce
  • Uklízeči pomocníci

Práce Uklízeči pomocníci

Seřazeno podle: relevance - data zveřejnění
Nalezeno 7 pracovních míst
od 16 900 Kč

Úklid ubytovny (pokoje, chodby, sociální zařízení, prádelna, společné prostory, přilehlé venkovní prostory) Požadujeme zodpovědné osoby. První kontakt e-mailem. Popis pozice Požadujeme: Nabízíme Proč pracovat u nás

LV TREND, spol. s r.o.
Pardubice
včera

Úklid ve výrobě nábytku (výrobní prostor, kanceláře, sociální zařízení, venkovní areál) Úklid ubytovny (sociální zařízení, společné prostory) Pružná pracovní doba. Požadujeme zodpovědné osoby. První kontakt e-mailem. Popis pozice Požadujeme: Nabízíme Proč pracovat u nás

Interkodex Group, s.r.o.
Pardubice
včera
od 16 200 Kč

Výpis RT, odpovídající zdravotní stav, práce včetně víkendů a svátků. Prosíme spolehlivé uchazeče. Pište na mail. Uveďte svoje údaje a my se Vám ozveme. Osobní jednání v sídle firmy je možné vždy ve ST 12:00 - 15:00 hod. Popis pozice Požadujeme: Nabízíme Proč pracovat u...

VK Alliance s.r.o.
okres Plzeň-město
včera

KONTAKT : Hotinschii Iurii, tel.: +420 773 079 953, +420 775 134 284, e-mail: *** Prosíme spolehlivé uchazeče. Pište na mail. Uveďte svoje údaje a my se Vám ozveme. Výpis RT, odpovídající zdravotní stav, práce včetně víkendů a svátků. Popis...

FLOREA s.r.o.
Hlavní město Praha
před 2 dny
od 16 500 Kč

Popis pozice Požadujeme: Nabízíme Proč pracovat u nás

JMK Professional Group s.r.o.
před 2 dny
až 15 000 Kč

Hledáme zaměstnance na nové pracovní místa pro lidi s OZP 1, 2, i 3. Jedná se o úklidové práce ve firmě, kde se zpracovává papír. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně. Popis pozice Požadujeme: Nabízíme Proč pracovat u nás

Institut Česká práce s.r.o.
Ústecký kraj
před 3 dny

Hledáme pomocníky do kuchyně asijské restaurace. Práce v týmu s jinými cizinci převážně z Asie a Ukrajiny. Pouze pro zdravé uchazeče, spolehlivé, samostatné i schopné pracovat v týmu. Místo výkonu práce: Praha Popis pozice Požadujeme: Nabízíme Proč pracovat u nás

Nadji Club, s.r.o.
před 2 dny
Dostávejte upozornění na nová pracovní místa dle Vašich kritérií Uklízeči pomocníci, Česko
Pokračováním v používání webu souhlasím s Podmínkami použití a Zásadami ochrany osobních údajů. Svá upozornění na práci můžete kdykoli upravit nebo se z odběru odhlásit.
Algoritmus Jobsora vybírá volná pracovní místa na základě parametrů, které nastavíte: pozice, umístění, úroveň platu, typ volného místa atd.
Čím více parametrů zadáte, tím přesněji vám algoritmus vybere volná místa.
Doporučujeme zadat tato minimální upřesnění vyhledávání:
• Pracovní pozice nebo název společnosti