Kuchař/ka - Hotel Pohoda

ZÁLESÍ a.s.

Luhačovice - před 5 dny

hitprace.cz
Popis práce
Mzda: 20 000 Kč
Náplň práce: svědomitá příprava jídel pro zaměstnance hotelu a firmy (závodní stravování), spolupráce s vedoucím kuchařem při sestavování jídelního lístku, iniciativa, nápaditost a využití vlastních zkušeností, příprava jídel pro skupinové pobyty hotelových hostů a jejich výdej, příprava hotelových snídaní a večeří formou rautu, příprava a výpomoc při hotelových akcích (oslavy, svatby, rauty, školení)

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, po odpracování 1 roku týden dovolené na víc, školení zaměstnanců, výhodné rekreační pobyty, penzijní připojištění, náhrady na čištění oděvů, očkování proti chřipce…

POZN: Zájemci se hlásí tel., osobně nebo e:mailem: person@zalesi.cz
Podobné nabídky
ZÁLESÍ a.s.
20 000 Kč

Náplň práce: svědomitá příprava jídel pro zaměstnance hotelu a firmy (závodní stravování), spolupráce s vedoucím kuchařem při sestavování jídelního lístku, iniciativa,...