Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Imperial Karlovy Vary a. s.

Karlovy Vary - před 5 dny

hitprace.cz
Popis práce
Mzda: 21 000 Kč
Prvotní kontakt e-mailem nebo telefonicky :HR@imperial-group.cz, tel.: 353 206 011

Hotel Imperial Karlovy Vary hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

HOTELOVÁ/Ý RECEPČNÍ
Kontakt: Managerka, tel: 353206011, HR@imperial-group.cz

Pracovní náplň:
zajištění služeb spojených s příjezdem, ubytováním a odjezdem hosta,zajištění dalších služeb dle přání hosta,
podpora prodeje služeb hotelu.

Nabízíme:
vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce,
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..),
celodenní strava za 30,- Kč z kvalitních surovin připravované kuchaři 5* hotelu,
příjemné a moderní pracovní prostředí,další profesní vzdělávání

Požadujeme:
SŠ s maturitou,certifikát ČNB výhodou,znalost práce na PC,znalost RJ, AJ na komunikační úrovní, NJ výhodou,
příjemný vzhled a vystupování,pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost.

Pracovní podmínky:
o pracovní doba 7:00 - 19:00 a 19:00 - 7:00 nepřetržitý provoz