Mzdová/ý účetní

Mi - King s.r.o.

Kolín - před 5 dny

hitprace.cz
Popis práce
Mzda: 30 000 Kč
První kontakt:
osobně: K Dílnám 879, ÚTERÝ 10.00 - 11.00hod
e-mailem: hana.cermakova@mi-king.cz

Náplň práce:
  • kompletní zpracování mezd
  • zodpovědnost za docházkový systém
  • komunikace se ZP, ČSSZ, FÚ v souvislosti se mzdovou agendou
  • zajišťování lékařských prohlídek
  • zajištění pracovních oděvů, čipů, klíčů
  • Back Office - pošta, kontrakty, káva pro návštěvy
  • příprava reportů, komunikace napříč společností

Požadujeme:
  • výhodou praxe na pozici mzdové účetní min 2 roky
  • znalost mzdové problematiky
  • velmi dobrou znalost mzdového účetnictví, Zákoníku práce a dalších předpisů souvisejících se mzdovou agendou
  • samostatnost a aktivní přístup k práci, ale i schopnost pracovat v týmu
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, důslednost
  • počítačové znalosti na uživatelské úrovni

Zaměstnanecké výhody:
  • variabilní pracovní doba
  • po zapracování možnost využití práce z domova dle domluvy
  • 25 dní dovolené
  • docházkový bonus
  • závodní stravování, stravenky
  • valorizace mzdy, výroční bonusy
  • vzdělávání, očkování proti chřipce