Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - dělník/ice ve výrobě

ISOTHERM s.r.o.

Kaplice - před 8 hodinami

hitprace.cz
Ucházet se pomocí Jobsora CV
Popis práce
Mzda: 20 000 Kč
Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - dělník/ice ve výrobě - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Kaplice, prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- - 30.000,-- Kč hrubého.
Požadujeme:
  • Pozitivní přístup k práci
  • Ochotu učit se nové věci
  • Ochotu pracovat přesčas
  • Manuální zručnost
  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
  • Dobré platové ohodnocení (hodinová mzda + prémie)
  • Stabilní pracovní zázemí
  • Práci v moderním prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Systém benefitů (13. a 14. plat dle hospodářských výsledků společnosti, příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 2 letech trvání PP)
  • Závodní stravování

Pracovní náplň:
  • Obsluha strojů a zařízení na zpracování skla
  • Kontrola kvality vyrobeného skla
  • Pravidelná údržba zařízení

Benefity: prémie, závodní stravování, dopravné, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, 13. a 14. plat dle výsledků.
Kontakt: Fojtlová Eva, tel.: 323 550 655 - PO- PÁ 7-14h
e-mail: personalista@isotherm.cz
Ověřeno: 20.5.2020